

2 869 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр каменю – 0.7см, ширина ланцюга – 0.1см, довжина браслета – регулюється від 16.5 до 21.5см.
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.6г
Вставка: блакитний опал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvex 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Опал |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Вага | 1.6 г |
| Вага каменів | 0.5 ct |
| Довжина | 16.5 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Колір каменів | Блакитний, Різні кольори |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний браслет із блакитним опалом на руку»