


2 240 ₴
1 792 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – регулюється від 40 до 45 см, ширина хреста – 1.2 см, довжина хреста – 2 см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 3.17г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Вага | 3.17 г |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тематика | Хрестики |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібне кольє хрест без камінців родований»