


1 065 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 0.6см, ширина – 1.3см
Вага: 1.49г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1.49 г |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Військова |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки ЗСУ гвоздики без каміння»