

1 256 ₴
1 004,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр каменю – 0.5см, довжина палички – 1см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.52г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага | 1.52 г |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки - цвяжкі з камінням»