



960 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.2см, ширина – 0.7см, ширина смуг – 0.1см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.3г
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе легким рухом притиснути з боків. У комплекті 1шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.3 г |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Вечірка |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафф срібний подвійний без каміння широкий»