




1 575 ₴
1 260 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр застібки – 1см, долина хрестика – 2см, ширина – 1.1см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.76г
Застібки: англійська , вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.76 г |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки без каменів»