


1 862 ₴
1 489,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.5см, довжина палички – 1.2см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.79г
Застібка: гвинтова закрутка надійно закриває сережки і малоймовірно, що вони загубляться
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.79 г |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки круглі, гвоздики, срібло без каміння, діаметр 1.5см»