





1 602 ₴
1 281,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина сережок - 4.5см, розміри хрестиків - довжина 1.3см ширина 0.8см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.55г
Застібка: гвоздик-затискач, його легко одягати та знімати на ніч, щоб надовго зберегти красу виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Каштан |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.55 г |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні, висячі хрестики, маленькі»