

1 225 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина палички – 1см, діаметр серця – 0.5см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 0.8г
Застібка: гвоздик-затискач, його легко одягати і знімати на ніч, щоб надовго зберегти красу виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvex 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Опал благородний |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага | 0.8 г |
| Вага каменів | 0.1 ct |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Серце |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні з блакитним опалом, серця»