

1 076 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, так само до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.5см, ширина – 0.3см
Покриття: чорніння
Вага: 1.7г
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.7 г |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 15 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Товщина | 3 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Покриття | Чорніння |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кільце |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий, Чорний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з чорними ієрогліфами»