

1 882 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, також до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 3см, ширина – 2см
Вага: 2.28г
Підійде на ланцюжок або шнурок завширшки 0.9см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Вага | 2.28 г |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Країни, міста |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон Герб України 3см тризуб»