

1 380 ₴
1 104 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.1см, ширина – 1см, довжина – 0.5см
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 1.2г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Циркон |
| Покриття | Чорніння |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Вага | 1.2 г |
| Вага каменів | 0.02 ct |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Колір каменів | Зелений |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Петля |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-кільця срібні котики із зеленими очками»