



1 888 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр конюшини - 0.6см, ширина ланцюжка - 0.2см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 2.23г
Розмір браслета: від 17 до 21 можна відрегулювати завдяки додатковому ланцюжку на кінці браслета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 2.23 г |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір металу | Білий |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Стан | Новий |
| Тематика | Романтика |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний жіночий без каменів, ванкліф чотирилиста конюшина, регульований розмір»