

1 800 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр каменю – 0.6см, довжина гвоздика – 1см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 0.9г
Вставка: блакитний опал
Застібка: гвоздик-затискач, його легко одягати і знімати на ніч, щоб надовго зберегти красу виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silvex 925 |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Опал |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага | 0.9 г |
| Вага каменів | 0.15 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Блакитний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-гвоздики срібні з блакитним опалом жіночі, круглі»