

930 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 2см, ширина – 1см
Вага: 1.26г
Підійде на ланцюжок широною до 0.7см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.26 г |
| Виробник | Шевченка |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Країни, міста |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон тризуб, герб України 2см»