





3 210 ₴
2 568 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: діаметр – 1.2см, ширина – 1.3см
Покриття: чорніння, завдяки йому прикраса не потемніє
Вага: 6.2г
Підійде на ланцюжок до 0.8см
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Чорніння |
| Вага | 6.2 г |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий, Чорний |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон молитвослів, Отче наш у вигляді книжечки»