

2 668 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина – 1.8см, ширина – 0.5см,
Вага: 3.92г
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вага | 3.92 г |
| Вага каменів | 0.14 ct |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки з золотим серцем у камінні на англійському замку.»