



3 019 ₴
2 415,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина - 2.5см, ширина - 0.4см, діаметр перлів - 0.8см
Вага: 4.64г
Вставка: натуральні річкові перли
На срібло напаяні пластини золота, які не стираються під час носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли культивовані |
| Покриття | Золото |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага | 4.64 г |
| Вага каменів | 0.12 ct |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Випускний |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Колір каменів | Білий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з золотом і перлами»