

1 028 ₴
822,40 ₴
Показати оптові ціниСрібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: ширина – 0.1см
Вага: 2.04г
Розмір: від 40 до 60 см
Якірне - одне з найміцніших плетінь, практично в носінні не чіпляється за одяг і волосся, витримає підвіс вагою рівному ланцюгу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 2.04 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний ланцюжок тонка якірне плетіння, тоненька, дитяча»