


2 672 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики продукту та пломба.
Розміри: довжина - 2.1см, ширина - 0.4см, діаметр перлин - 0.8см, діаметр кола - 1.2см
Вага: 5.59г
Застібки: англійська , вважається однією з найнадійніших
На срібло напаяна тонка пластинка золота, яка не стирається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Шевченка |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Фіаніт |
| Кількість каменів | 28 шт. |
| Вага | 5.59 г |
| Вага каменів | 0.5 ct |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Випускний |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з перлами та золотими вставками»