




484 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 1.1см, ширина – 0.1см, діаметр монеток – 0.4см
Вага: 0.60г
Кафф одягається без проколу, можна носити на хрящі середини вуха або на верху, при цьому підлаштувавши під себе легким рухом притиснути з боків. У комплекті 1шт
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 0.6 г |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Кафи |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Вечірка |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кафф срібний з монетками без проколу 1шт»