


1 338 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 1см, ширина – 0.7см, довжина палички – 1.1см
Вага: 1.03г
Застібка: гвоздик-затискач, його легко одягати і знімати на ніч, щоб надовго зберегти красу виробу
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Вага | 1.03 г |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Прямокутна форма |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки герб України, гвоздики 1см»