



702 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 2.5см, ширина – 1.6см
Вага: 1.35г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Вага | 1.35 г |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Хрестик срібний рівний, білого кольору 2.5см»