




1 575 ₴
1 260 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр кулона - 1.6см, ширина ланцюжка - 0.2см
Вага: 3.73г
Розмір: від 40 до 45 см можна регулювати
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Зі зворотного боку монетка гладка і можна зробити гравіювання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Вага | 3.73 г |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
| Розмір | 40 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібна каблучка монетка "іди нахуй" під гравіювання»