



2 060 ₴
1 648 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 1.3см, ширина – 0.4см
Вага: 2.74г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
Вставка: чорна емаль, не стирається
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Емаль |
| Покриття | Родій |
| Вага | 2.74 г |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Чорний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні каблучки з чорною емаллю»