



2 272 ₴
1 817,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр – 4см, ширина – 0.2см
Вага:2.4г
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.4 г |
| Ширина | 40 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-кільця (Конго) |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кільце |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки-кільця Конго срібні 4см»