


1 290 ₴
1 032 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр сережок - 0.6см, довжина палички - 1.3см
Вага: 1.39г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібка: гвинтова закрутка надійно закриває сережки і малоймовірно, що вони загубляться
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Емаль |
| Покриття | Родій |
| Вага | 1.39 г |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Вечірка |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Чорний |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з чорною емаллю на закрутках»