


590 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 1.3см, ширина – 0.9см, товщина – 0.1см
Вага: 0.59г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Підійде на ланцюжок шириною до 0.4см
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.59 г |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 13 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Прапори |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон патріотичний символ України 1см»