




2 035 ₴
1 628 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр верхнього гвоздика – 0.3см, ширина нижньої дуги – 1.8см,
Вага: 2.34г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: цирконій, він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
Застібка: гвинтова закрутка надійно закриває сережки і малоймовірно, що вони загубляться
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Покриття | Родій |
| Кількість каменів | 18 шт. |
| Вага | 2.34 г |
| Вага каменів | 0.07 ct |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки трансформери 2 в 1 стільні»