


728 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина - 1.8см, ширина - 1.1см
Вага: 0.72г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.7см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Вага | 0.72 г |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Подарунок |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон у вигляді герба на ланцюжок 1.8см»