



934 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 2.4см, ширина – 1.5см
Вага: 1.21г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.5см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Вага | 1.21 г |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Літери, Подарунок |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Герб України срібний кулон на ланцюжок 2.4см»