


1 436 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 3.5см, ширина – 2см
Вага: 1.87г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.6см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.87 г |
| Ширина | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста, Прапори |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон у вигляді герба України 3.5см»