


536 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 0.62 г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Довжина: серце 0.9 см, загальна 1.5см
Вставка: фіаніт
Виріб виглядає дуже ніжно, вишукано, фіаніти додають блиску.
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.62 г |
| Ширина | 9 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 15 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 4 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина, Подарунок, Ніжність, Серце, Романтика |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний підвісок покрите родієм серце з фіанітами»