


1 100 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 2.26 г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Вставка: фіаніт
Довжина: хрест 2.1см. .Загальна: 3.2см
Лицьова частина виробу повністю покрита фіанітами, створюється неймовірний відблиск, тому що вся поверхня відбиває світло
Підійде на ланцюжок шириною до 0.7см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.26 г |
| Ширина | 32 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 21 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 30 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 3 мм |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест покритий родієм з фіанітами»