


1 249 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: довжина – 2.7см, ширина – 1.7см
Вага: 1.39г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.7см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Без покриття |
| Вага | 1.39 г |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Країни, міста |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон у вигляді тризубця України»