
3 220 ₴
2 576 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.2см
Вага: 3.7г
Розмір: 40см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Вага | 3.7 г |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
| Розмір | 45 |