




1 590 ₴
1 272 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина ланцюга - 0.2см, діаметр кульок - 0.4см
Вага: 2.43г
Розмір браслета: від 16.5 до 21 можна відрегулювати завдяки додатковому ланцюжку на кінці браслета.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.43 г |
| Ширина | 4 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 16 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 2 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тематика | Вечірка |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет срібний кульки на будь-який розмір»