




1 089 ₴
871,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 0.6см, довжина герба - 1см, довжина гвоздика - 1см
Вага: 0.83г
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
Застібка: гвоздик-затискач, його легко одягати і знімати на ніч, щоб надовго зберегти красу виробу
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.83 г |
| Ширина | 6 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 10 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова, Прямокутна форма, Торжество |
| Товщина | 1 мм |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки тризуби, герби, маленькі гвоздики»