



649 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина - 2.5см, довжина - 1.5см, товщина - 0.1см
Вага: 0.67г
Підійде на ланцюжок шириною до 0.5см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.67 г |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 15 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Країни, міста |
| Товщина | 1 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний кулон карта України, ніжна підвіска у вигляді контуру карти.»