



2 972 ₴
2 377,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: діаметр перлів - 0.8см, діаметр кола з фіанітами - 1.2см, довжина - 2.1см, ширина золотої вставки - 0.4см
Вага: 5.65г
Вставка: перли культивовані на штифті, фіаніт він має 57 граней (як у діаманта) при попаданні світла буде гарно переливатися
На срібло напаяна тонка пластинка золота, яка не стирається
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.65 г |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 21 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 28 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма, Торжество, Вечірка, Випускний, Подарунок |
| Товщина | 8 мм |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Перли, Фіаніт |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 1.2 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий, Жовтий |
| Колір каменів | Білий, Чорний |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки з чорними перлинами і золотою напайкою»