



1 054 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розмір із кільцем: 3.5см*2см
Розмір хрест: 2.5см*2см
Вага: 3г
Кільце для ланцюга цільне, нерухоме, підійде на ланцюг до 0.4см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 г |
| Ширина | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест Розп'яття Христове Молитва Да воскресє Бог православний хрест»