




7 022 ₴
5 617,60 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Розміри: ширина ланки - 0.5см, довжина ланки - 1.5см
Вага: 11.94г
Розмір: від 40 до 50 см, також можна застебнути на будь-яку ланку підігнавши розмір під себе
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 11.94 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |