



1 130 ₴
904 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 2,93г
ширина: 0.3см
Розмір: від 16.5 до 19
Браслет виконаний у ніжному об'ємному плетінні
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.93 г |
| Ширина | 3 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 18 мм |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика | Класика |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Розмір браслета (см) | 17 |