


1 581 ₴
1 264,80 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикрашення кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба
Розміри: ширина — 0.7 см, довжина — 1.5 см, застібка — 0.7 см
Вага: 2.5г
Вставка: фіаніт, він має 57 граней (як у діаманта) у разі потрапляння світла красиво переливатиметься
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.5 г |
| Ширина | 7 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 15 мм |
| Стать | Жіноча |
| Кількість каменів | 32 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Овальна форма, Прямокутна форма, Подарунок |
| Товщина | 7 мм |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Камені вставки | Цирконій кубічний |
| Проба | 925 |
| Вага каменів | 0.34 ct |
| Форма каменю | Круг |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки в камінцях широкі з англійською застібкою»