






2 345 ₴
1 876 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 3.85г
Розмір: довжина загальна 10см
Розмір: довжина спіральки 7см
Покриття: родій, завдяки йому прикраса не потемніє
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.85 г |
| Ширина | 2 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 2 мм |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Покриття | Родій |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сережки срібні спіральки вісюльки вкриті родієм протяжки»