





1 849 ₴
1 479,20 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 5.92г
Розмір: 3см*1.3см
Підійде на ланцюг розміром до 0.5 см
Для слов'ян значення Молот Сварога полягала у підтримці зв'язку з предками та у відновленні справедливості
Ціна вказана за кулон
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.92 г |
| Ширина | 1.3 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Виробник | Сварог |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний підвіс молот Тора Сварога»