



585 ₴
468 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.21г
Розмір: 2.3см*1.3см хрестик
Розмір з кільцем:3см
Підійде на ланцюг до 0.4см
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.21 г |
| Ширина | 13 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 23 мм |
| Стать | Унісекс |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний хрест розп'яття»