



475 ₴
380 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 0.82г
Розмір із кільцем: 2.4см*1.1см
Розмір хрест: 1.7см * 1.1см
Підійде на ланцюг до 0.4см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика малюнка/форми | Релігія/Хрестики |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Колір металу | Білий |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 0.82 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібний підвіс хрестик маленький на хрещення»