





1 212 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1,40г
Розмір: 1см*1см
Вставка: фіаніти,білі,7шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Кількість каменів | 7 шт. |
| Тип застежки | Французька застібка |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 1.4 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки маленькі колечка з білими фіанітами»