






1 075 ₴
Срібло 925 проби стоїть на виробі, до прикраси кріпиться бирка заводу виробника, на якій вказані характеристики прикраси та пломба.
Вага: 1.15г
Розмір: 1см*1см, ширина - 0.3см
Застібки: англійська, вважається однією з найнадійніших
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 1.15 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Срібні сережки маленькі круглі кільця гладкі»